Szanowni Państwo,

w związku z sytuacją w kraju zwlekałyśmy z ogłoszeniem informacji o organizacji Obozu Zimowego w styczniu 2021. 

W związku z wieloma zapytaniami, zarówno od dzieci jak i Państwa doszłyśmy do wniosku, że jak co roku zorganizujemy obóz dla tancerek Sofiji.

Termin obozu od 16 do 22 stycznia 2021. 

Obóz planujemy zrobić w górach, ale tym razem nieco dalej czyli w Tatrach i potrwa on jeden dzień dłużej niż dotychczas. Cena to 1400 zł. 

Nie podajemy na razie dokładnej lokalizacji, ponieważ mamy 3 opcje, ale wszystko uzależnione jest od ilości uczestników. Mamy wstępną rezerwację w tych ośrodkach, ale umowę podpiszemy dopiero gdy będziemy znać liczbę uczestników. Dlatego proszę o podjęcie szybkiej decyzji i do 30 listopada przesłać SMSem rezerwację miejsca dla dziecka.

SMS o treści: Imię Nazwisko dziecka – obóz zimowy 2021, na numer 601-996-355

Tym razem opłata będzie tylko w dwóch transzach. Pierwsza to opłata rezerwacyjna w wysokości 300 zł, płatna do 10 grudnia 2020, a pozostała kwota (1100 zł) do 10 stycznia 2021.

Szanowni Państwo, ośrodki, które wybraliśmy gwarantują zachowanie reżimu sanitarnego. Jest więc codzienna dezynfekcja pomieszczeń i sali tanecznych.

Liczymy się również z tym, że z przyczyn od nas niezależnych (np. decyzja rządu o całkowitym lockdownie) obóz może się nie odbyć. Wówczas obóz zostanie odwołany, a pieniądze będą Państwu zwrócone. 

Podobną sytuację mieliśmy podczas organizacji obozu letniego, ale wszystko się świetnie udało i mamy nadzieję, że tym razem też tak będzie.