Zajęcia odbywają się w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej we Wrocławiu i są przeznaczone wyłącznie dla uczennic i uczniów tej szkoły.3

                                                                                               ZAPRASZAMY W KAŻDY WTOREK

  Co dają takie zajęcia ? 

  JOGA- zajęcia ruchowo/oddechowo/relaksacyjne skierowane dla każdego, kto szuka spokoju i większych przestrzeni oraz możliwości fizycznych w swoim ciele. 

  Podczas ćwiczeń uczymy świadomego oddechu oraz jak należy łączyć z nim ruch. Tłumaczymy i pokazujemy różne techniki oddechu, które ułatwią nam radzenie sobie w trudnych sytuacjach.

  Ćwiczenia rozciągające zwiększają elastyczność i mobilność całego ciała a także pozwolą, aby nasze ręce, szyja i nogi miały większe zakresy.

  Ćwiczenia wzmacniające pozwolą, aby wszystkie mięsnie stały się silniejsze i sprawniejsze. Joga pomaga w rozwoju motorycznym i nerwowo-mięśniowym.

  Chcemy, aby poprzez nasze zajęcia dzieci nauczyły się czerpać przyjemność z bycia aktywnym ruchowo. 

Podczas prowadzenia zajęć, będziemy czerpać elementy i kombinacje z tańca klasycznego oraz z pilatesu, które są nam bardzo bliskie i na których pracujemy od wielu lat.

Kiedy i Gdzie ?

W każdy wtorek w małej sali gimnastycznej w OSM

1 grupa 13.20 – 14.10

klasy 1-3 czas trwania 50 minut-młodsze dzieci będą odbierane ze świetlicy przez panią,która prowadzi zajęcia.

2 grupa 15.05 – 16.15

klasy 4-8, czas trwania 70 minut 

W sytuacji, kiedy uczestnik zajęć potrzebuje wyjść wcześniej lub przyjść w danym dniu do innej grupy – istnieje taka możliwość. Prosimy aby to zgłosić do osoby prowadzącej lub przez sms od rodzica.

Płatność;

Opłata obejmuje 4 następujące po sobie zajęcia i należy ją uiścić z góry, do 5 dnia każdego miesiąca.

Lekcja nie odbyta przez dziecko, z przyczyn osobistych PRZEPADA. 

Lekcja odwołana przez nas-NIE PRZEPADA, przechodzi jako kolejna w karnecie 4 zajęć. 

1 gr – 160 zł / 2 gr. 180 zł  

Cena może ulec zmianie  w sytuacji, kiedy nastąpi nagły wzrost cen prowadzenia naszej działalności. 

Ubiór; 

Wygodny strój sportowy tzn. leginsy, spodnie do tańca lub spodnie dresowe oraz koszulka lub top albo body. Przede wszystkim to, co dziecko preferuje i w czym będzie mogło swobodnie ćwiczyć.

Kolorystyka dowolna. Włosy związane tak aby nie przeszkadzały na buzi podczas zajęć. Na stopach skarpety, baletki lub boso. 

W okresie zimnym, dzieci powinny być ubrane cieplej, na tzw. cebulkę tak, aby w czasie trwania zajęć mogły zdjąć poszczególne warstwy.

KARIMATY

Będą nam potrzebne i w miarę możliwości prosimy o przynoszenie ich na zajęcia. Jest to spore ułatwienie i wygoda dla dziecka podczas ćwiczeń.  

 

   Podczas tych zajęć dzieci nie będą oceniane, przepytywane ani też krytykowane. Każdy UCZESTNIK jest ważny i będziemy się starać indywidualnie patrzeć na każdego ćwiczącego. Zależy nam, aby dzieci wyszły z naszych zajęć odprężone i zadowolone. 

Podczas zajęć nie wprowadzamy żadnych elementów filozofii, religii czy też duchowości. Skupiamy się wyłącznie na ćwiczeniach fizycznych, odprężeniu i dobrej zabawie.

PROWADZĄCY;

Zajęcia prowadzić będzie;

Katarzyna Długosz – dyplomowany instruktor jogi dla dzieci (opis w zakładce prowadzący).

Oliwia Ołdziejewska -absolwentka Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi specjalność, Choreografia i Techniki Tańca. 

 

W razie wszelkich pytań, na które nie znajdą Państwo odpowiedzi powyżej proszę dzwonić codziennie od 8 do 13.