Akrobatyka to najbardziej ogólnorozwojowa dyscyplina sportu. Znakomicie wpływa na rozwój podstawowych zdolności motorycznych. Kształtuje zwinność oraz skoczność, wyrabiają wytrzymałość i siłę, poprawia koordynację ruchową.

W zajęciach główny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo pracy oraz poprawność wykonywanych ćwiczeń.

Czego będziemy chcieli nauczyć?

Od przewrotów, przerzutów, rundaków, flik-flaków i salt machowych, przez szpagaty,mostki po ćwiczenia równoważne, ćwiczenia w parach i zespołach. Nauczymy się również robić piramidy.

Zajęcia prowadzone są  w sali Sofiji w Trzebnicy przy ul. Chrobrego 8 (wjazd od ul. Kwiatowej).
Aby uczestniczyć w zajęciach należy udział dziecka zgłosić wcześniej telefonicznie pod nr: 601-996-355

Zajęcia prowadzi trener z Everestu  ( Pan Jacek lub Pan Paweł ) oraz trenerka z Sofiji (informacje o Instruktorach                                                                                         są dostępne w zakładce o nas-prowadzący).

Szanowni Państwo, w trosce o bezpieczeństwo Waszych Dzieci, bardzo prosimy nie rozpraszać ich podczas zajęć (tzn. machać, pozdrawiać, rozmawiać, filmować itp.). Rodzice nie uczestniczą w zajęciach.

Aby zajęcia przebiegły sprawnie i bezpiecznie, nie wolno się spóźniać (trener ma prawo nie przyjąć spuźnionego dziecka na zajęcia).

PLAN ZAJĘĆ

Piątek I grupa 15.20 – 16.20 – chłopcy i dziewczynki w wieku od 6 do 9 lat

Piątek II grupa 16.20 – 17.40 – chłopcy i dziewczynki w wieku od 9,5 lat i starsze

Piątek III grupa 17.40 – 19.30 – grupa zaawansowana tancerek Sofiji

CENNIK 

Drodzy Państwo, wykupiony karnet na zajęcia akrobatyczne dotyczy 4 kolejnych, następujących po sobie zajęć. W przypadku nieobecności dziecka lekcja przepada.

karnet należy wykupić przed przyjściem na pierwsze zajęcia, przelewem na konto (osoba prowadząca nie przyjmuje gotówki podczas zajęć)

I grupa – 4 zajęcia – 80 zł

II grupa – 4 zajęcia – 90 zł

III grupa – 4 zajęcia – 110 zł dzieci nie uczęszczające na balet i 80 zł –

(dla 3 klasy zaawansowanej baletnic Sofiji, ponieważ one już wnoszą jedna opłatę abonamentową)

 

STRÓJ- bardzo ważne 

Obowiązuje wyłącznie strój gimnastyczny, dopasowany np. leginsy, koszulka lub body gimnastyczne, na stopach baletki lub na boso. U dziewczynek włosy koniecznie związane w kok lub warkocz (włosy nie mogą przeszkadzać na twarzy podczas zajęć). Bez biżuterii i zegarków.