Szanowni Państwo, 13 czerwca w czwartek w Zespole Placówek Kultury w Żmigrodzie odbędzie się KONCERT GALOWY SOFIJI. 

Startujemy o 16.30 z solistkami i duetami trzecich grup, druga część KONCERTU rozpocznie się o 17.50 dla grup pierwszych, drugich i trzecich.  W tym tygodniu (3-7.06), każda grupa otrzyma kostiumy, bardzo proszę aby dokładnie sprawdzić w domu czy wszystko pasuje na dziecko. Dziewczynki przyjeżdżają na koncert ubrane w kostium, uczesane i umalowane. Po pokazie, każda dziewczynka oddaje kostium do Pani (Mamy jednej z tancerek), która z danej grupy jest odpowiedzialna za rozdanie a po pokazie zebranie kostiumów. Proszę innych Rodziców aby pomogli w uporządkowaniu i spakowaniu ich. 

Opłata w czerwcu jest powiększona o 10 zł , kwota ta jest przeznaczona na przygotowanie Koncertu Galowego. Dziewczynki, które nie będą mogły uczestniczyć w dniu Koncertu w pokazie a chciały by otrzymać imienne  upominki, proszę o sms.

Zbiórka w dniu koncertu (jest to godzina o której najpózniej tancerka powinna stawić się przy scenie,przebrana, umalowana, uczesana i w baletkach)

3 gr – 16.00

2 gr – 17.20

1 gr – 17.30

Oczywiście każda osoba, która chciałaby zobaczyć 1 cześć pokazu solówki i duety (16.30-17.40) może przyjechać wcześniej i oglądać pokaz indywidualny trzecich grup. Widownia zostanie otwarta o 16.25. Obowiązkowa część dla WSZYSTKICH GRUP CAŁEJ SOFIJI, rozpocznie się o 17.50 i potrwa do 19.40. 

Podczas ostatniego występu tzw. FINAŁU WSZYSTKICH GRUP – każda uczestniczka otrzyma upominek (ok. 19.10).

Każdy kostium i dodatki należy zwrócić po pokazie.