Szanowni Państwo, 

w najbliższą środę dodamy w zakładce obozy; plan dnia i proponowaną przez nas listę rzeczy na obóz (do pobrania).

Bardzo proszę, aby w sytuacji kiedy uczestniczka obozu na (4 tygodnie przed wyjazdem) doznała kontuzji, wypadku, silnego upadku, chorowała, przyjmowała leki itp. poinformować nas. Informację taką proszę opisać na kartce i dać wychowawczyni w dniu wyjazdu. Leki, które córka przyjmuje na stałe, proszę włożyć do podpisanego (imieniem i nazwiskiem oraz opisem dawkowania) do woreczka.

W imieniu wychowawczyń bardzo proszę o rozwagę przy dawaniu dziecku kieszonkowego. W 1 grupie (najmłodszej) kwota deklarowana u większości dzieci wynosi 400-500 zł dla porównania podam, że w najstarszej grupie jest to 150-200 zł. my jako opiekunki Państwa dzieci naprawdę mamy kontrolę nad zakupami i wydatkami naszych Sofijek. Dziewczęta będą kupowały głównie lody czy gofry, pocztówkę i na koniec obozu pamiątki. 

Mile widziany jest brak telefonu, my jako wychowawczynie nie pilnujemy i nie odpowiadamy za sprzęt. Codziennie będzie wrzucana  obszerna relacja foto z całego dnia,zajęć, posiłków itp na zamkniętej grupie fb magitańca.