Drogie Sofijki, ponieważ w hali w Opolu nastąpiła duża awarii, turniej został przeniesiony do Namysłowa do hali Orzeł ul Kolejowa 1. Zmienia się również godzina rozpoczęcia turnieju. Poniżej podaję kilka ważnych informacji:

ZBIÓRKA : 7.15, WYJAZD :7.35 -( kto zaśpi musi dojechać we własnym zakresie, ponieważ o 9.00 rozpoczyna się turniej a my o 9.40 mamy pierwszy start). Droga jest kręta a wczesna podróż i stres nie sprzyja chorobie lokomocyjnej, proszę dziewczynki z tym problemem aby od czwartku nie spożywały mleka i produktów mlecznych.

Nasza kategoria (po zmianie) będzie jako pierwsza kończy się ok 13.00. Ogłoszenie wyników 13.30, 14.00 wyjazd i ok 15.30/16.00 powrót. Zaczynamy rywalizację od : solo debiuty, solo, duety debiuty, duety, mini formacje i formacje. Na FB  magitańca będziemy dodawać bieżące informacje.

Kostiumy biorę ja, proszę aby wszystkie dziewczynki (te które potrzebują mieć biustonosz), które tańczą w formacjach miały body cieliste na cienkich ramiączka oraz”schludne” baletki. Fryzurę i makijaż ustalacie same na ostatnim treningu z trenerką (tylko nie „kitki” plisssss)

Biorę toster i czajnik, dziewczynki mogą wziąć: tosty, talerzyk plastikowy lub papierowy. kubek (nie szklany) kisiel  itp.,łyżeczkę. Ponadto, kanapki i zdrowe przekąski. Te niezdrowe rekwiruję bezzwrotnie. Dużo wody. Klapki lub crocsy, dres i przybory do poprawienia makijażu oraz fryzury. Mile widziana karimata.

Nie ma potrzeby aby dziewczynki brały telefon, szatnia nie jest zamykana na klucz, w każdej chwili mogą zadzwonić z mojego, startujemy ciągiem przez kilka godzin i naprawdę nie będzie czasu na snapy 🙂