Drodzy Państwo, na zakończenie tego sezonu odbędzie się pierwszy, powiatowy „Turniej o Puchar SOFIJI”.

Termin:  20.06 (środa)

zbiórka o 15.40 -(najpóźniej)- starsze dziewczynki szkolne mogą przyjechać wcześniej, ja jestem na sali w Prusicach od 10.00.

rozpoczęcie Turnieju o 16.30,

koniec ok. 20.00

Miejsce: Zespół Szkół w Prusicach, ul. Żmigrodzka 43.

Warunki uczestnictwa:

  • jeżeli któraś Sofijka wie, że nie może wziąć udziału w Turnieju, koniecznie proszę aby to zgłosić (musimy wcześniej zamówić dyplomy, medale itp)
  • uiszczenie opłaty startowej wraz z płatnością za balet w czerwcu do 05.06 (opłata ta będzie przeznaczona na zakup dyplomów, medali i pucharów). 

Koszt: 1 gr. – 10 zł / 2 gr. – 20 zł / 3 gr. – 30 zł.

Dojazd: Każda tancerka przyjeżdża własnym transportem.

Charakteryzacja: makijaż i fryzura ustalona z panią prowadzącą podczas zajęć, każdy we własnym zakresie,kostiumy rozdamy dziewczynkom podczas ostatnich zajęć – do zwrotu po zawodach.

Cel: Prezentacja i konfrontacja umiejętności tanecznych, zdrowa rywalizacja “fair play”, integracja środowiska STK Sofija oraz fajna zabawa.

Nagrody: Każda uczestniczka Turnieju Sofiji otrzyma dyplom i medal lub puchar.

Z każdej sekcji i każdej grupy (1,2,3) – I, II i III miejsce otrzymują nagrody oraz przyznane zostaną nagrody specjalne (np. nagroda publiczności, nagroda “niespodzianka”)

  • 1 gr.  – jeden start – układ grupowy
  • 2 gr. – dwa starty – układ klasyczny i układ współczesny
  • 3 gr. – od 3 do 5 startów – solo, duet, mini formacja i formacja

Sędziowie: Turniej Sofiji oceniać będą Trenerki Sofiji :  Barbara Książczyk, Katarzyna Oleksiak, Marzena Wilk oraz jeden Rodzic z każdej sekcji  (odpowiednio wcześniej otrzyma taką propozycje).

Numery i listy startowe będą dostępne na stronie , również do poprania.