Drodzy Państwo, w zakładce OBOZY TANECZNE znajdziecie wszystkie informacje odnośnie letniego obozu baletowego. Informacje na kartkach rozdajemy dziewczynkom podczas zajęć . Rezerwacja miejsc, jak zawsze SMS-em na mój numer (podając imię i nazwisko i hasło obóz).

Karty obozowe rozdam dziewczynkom po łykendzie majowym.

Drodzy Państwo, mamy jeszcze 3 wolne miejsca na obóz:
I gr. – 1 miejsce 
II gr. – brak miejsca
III gr. – 1 miejsce 

1 wpłata rezerwacyjna, może być uiszczona do 11.04.

Podczas obozu warsztaty oraz choreografię poprowadzą :

Anna Budnicka(3 dni): absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. W 2001 r. uzyskała tytuł zawodowego tancerza w Związku Artystów Scen Polskich, ukończyła Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny z dziedziny tańca współczesnego oraz uzyskała Nagrodę Prezydenta miasta Kielce za twórczość artystyczną, upowszechnianie i ochronę kultury. W latach 1995 – 2010 tancerka solistka, pedagog tańca jazzowego w Kieleckim Teatrze Tańca. Brała udział w 29 produkcjach KTT oraz 10 realizacjach telewizyjnych i estradowych.  Obecnie pełni funkcję koordynatora d/s zespołów tanecznych w Szkole Tańca Kieleckiego Teatru Tańca.

Ponieważ jeszcze nie mieliśmy okazji pracować z p. Anią podczas zajęć, poniżej podajemy również sukcesy jej zespołu z ostatnich dwóch lat:
DANCE WORLD CUP 2017 11- 12 marca 2017
Na eliminacjach w Krakowie do konkursu światowego, który odbędzie się w dniach 24 lipca – 1 sierpnia 2017 r. w Offenbergu (Niemcy) ze STKTT zakwalifikowali się:
Impuls I – On Broadway (chor. Anna Budnicka) I miejsce
Impuls II – Pojedynek (chor. Anna Budnicka) I miejsce
Impuls II – Żywioły (chor. Anna Budnicka) II miejsce
II MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO – 11 GRUDNIA 2016
NOWY DWÓR MAZOWIECKI
Impuls I – I miejsce Something about modern 16+ choreografia Anna Budnicka
Impuls II – I miejcse Żywioły show dance 16+ III miejce Pojedynek jazz 12 – 15 lat chor. Anna Budnicka
Impuls V – I miejsce Gang Stefci jazz do 11 lat, chor. Anna Budnicka
Impuls II mini formacja – I miejsce Better days modern 12 – 15 lat chor. Anna Budnicka
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ FORMACJI TANECZNYCH, SOLISTÓW, DUETÓW I MINI FORMACJI – GÓRA KALWARIA 5 LISTOPADA 2016
Impuls I – III miejsce Inne Formy Taneczne16+ „Something about” chor. Anna Budnicka
Impuls II – I miejsce Jazz 12 – 15 lat „Pojedynek” chor. Anna Budnicka
Impuls V – II miejsce Jazz do 11 lat „Gang Stefci” chor. Anna Budnicka
Impuls II/III mini formacja – I miejsce Modern 12 – 15 lat „Better days” chor. Anna Budnicka
II OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA MAZOVIA FREESTYLE CUP
BIAŁOBRZEGI 12 MARCA 2016
Impuls I – I miejsce jazz 16+ chor. Anna Budnicka „Kobieta zmienną jest”
Impuls II – Grand Prix Festiwalu chor. Anna Budnicka ” Żywioły”
40 MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL TAŃCA NOWOCZESNEGO
10 -12 CZERWCA 2016 R. WASILKÓW K. BIAŁEGOSTOKU
Formacje powyżej 15 lat
Impuls II – I miejsce – „Żywioły” chor. Anna Budnicka
Mini formacje do lat 15
Impuls II/III – II miejsce – „Better days” – chor. Anna Budnicka

Monika Pająk (3 dni): tancerka, pedagog oraz instruktor tańca. Z tańcem związana od 4 roku życia. Przez pierwsze kilkanaście lat specjalizowała się głównie w tańcu towarzyskim co dało jej możliwość świadomego szukania formy ekspresji w innych technikach takich jak modern jazz, jazz, hip-hop, contemporary lyrical, taniec współczesny. Ukończyła Studium Choreograficzne organizowane przy Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach. Swoje umiejętności zdobyła biorąc udział w licznych warsztatach na terenie całej Polski oraz szkoląc się u pedagogów z całego świata (m. in. z Belgii, Stanów Zjednoczonych, Francji, Niemiec, Polski). Przez wiele lat związana z kieleckim i wrocławskim światem tanecznym, a obecnie ze Szkołą Kieleckiego Teatru Tańca specjalizującą się w technikach jazz, modern jazz i hip-hop. Na bazie tych technik tworzy choreografie i spektakle taneczne. Jako instruktor prowadzi także liczne warsztaty taneczne na terenie całej Polski. Zajmuje się również tworzeniem choreografii dla indywidualnych zespołów tanecznych. Jako koordynator oraz tancerka, angażuje się w akcje związane promocją polskich i zagranicznych marek jak: NIVEA, LECH, NOMI, TYMBARK, RAIFFAISEN BANK, PLUS – przygotowanie i aranżacja pokazu; REPORTER – przygotowanie i wykonanie kampanii reklamowej, MULTIKINO – noce reklamożerców, VADER – przygotowanie choreografii będącej główną częścią kampanii reklamowej. Bierze udział w pokazach, teledyskach i programach telewizyjnych m. in. Lech Party Inspiration, Microsoft, TVN, program rozrywkowy „Ciao Darwin”, W rytmie MTV, grupa Skangur, Ambulans.

Paweł „Buli” Kokowski (2 dni): „tancerz,choreograf instruktor związany z tańcem i ruchem ponad 20 lat. Laureat wielu przeglądów fesitwali oraz zawodów tanecznych w polsce jak i w Eropie.Współpracował z takimi gwiazdami jak Mrozu,Edyta Górniak,Doda i wielu innych. Choreograf wielu inwentów artystycznych min”One Year To Go” Euro 2012 , show na otwarce sezonu koszykarskiego Śląsk Wrocław 2007/2008. Kontraktowy tanecerz Teatru Muzycznego Capitol z Wrocławia. Nauczyciel na wielu warsztatach w polsce i poza granicami naszego kraju Czechy, Słowenia, Francja. Współpracuje z wieloma grupami tanecznymi i agencjami artystycznymi na poziomie ruchu,tańca jak i również rezyseri imprez artystycznych.