Zalety tańca:

Lista korzyści, które daje taniec jest długa i nie ogranicza się tylko do pozytywnego wpływu na naszą sylwetkę i sprawność fizyczną.Dzięki temu rodzajowi aktywności czujemy się zwinniejsi, szczęśliwsi i bardziej gibcy. Taniec wyrabia kondycję, zwiększa częstotliwość pracy serca i przyspiesza krążenie krwi. Taniec powoduje, że wszystkie narządy i tkanki stają się lepiej dotlenione i wolniej się męczą. Wzrasta odporność organizmu na wysiłek fizyczny, oraz lepiej broni się przed wirusami. Taniec wyrabia koordynację ruchową i dodaje energii a także zwalcza stres i depresję, ponieważ w kontrolowany sposób możemy wyładować negatywną energię. Podczas tańca chudniemy, ponieważ szybciej spalamy nagromadzoną tkankę tłuszczową.Taniec dodaje nam pewności siebie.

Nie czekaj zapisz się już dzisiaj!

Zajęcia prowadzone są  w sali gimnastycznej Liceum przy ul. Wojska Polskiego 17,

Hip Hop prowadzi Pan Paweł (informacje o prowadzącym w zakładce o nas- prowadzący). Aby uczestniczyć w zajęciach należy udział dziecka zgłosić wcześniej telefonicznie i wykupić 4 lekcje,
pod nr: 601-996-355

Rodzice nie uczestniczą w zajęciach

PLAN ZAJĘĆ

                                                                                  WARUNKIEM ROZPOCZĘCIA ZAJĘĆ JEST ZEBRANIE GRUPY MIN. 15 OSOBOWEJ (w przypadku zbyt małej ilości                                                                                                                uczestników w 1 i 2 grupie, zostaną one połączone). 

                                                                                              I grupa młodsza 18.00 – 19.00 – chłopcy i dziewczynki w wieku od 6 do 10 lat

II grupa starsza 20.25 – młodzież

CENNIK 

karnet należy wykupić przed przyjściem na pierwsze zajęcia, przelewem na konto (osoba prowadząca nie przyjmuje gotówki podczas zajęć)

I grupa – 4 zajęcia – 120 zł

II grupa – 4 zajęcia – 140 zł

STRÓJ

Obowiązuje strój sportowy, luźny. Obowiązkowo wygodne, obuwie zmienne.