Najnowsze wpisy

Aktualności

Strona główna/Aktualności/
15 10, 2020

Opłata za zajęcia

By |Categories: Aktualności|Możliwość komentowania Opłata za zajęcia została wyłączona

Szanowni Państwo,  przypominam o terminowym dokonywaniu płatności za zajęcia. Zgodnie z regulaminem Szkoły Tańca Sofija, opłata za zajęcia powinna być dokonana do 5 każdego miesiąca.

14 10, 2020

BEZPIECZEŃSTWO

By |Categories: Aktualności|Możliwość komentowania BEZPIECZEŃSTWO została wyłączona

Szanowni Państwo i Kochane Sofijki,  w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo nasze, wasze i naszych bliskich przypominamy oraz bardzo prosimy o zachowaniu zasad higieny i ogólnych obostrzeniach sanitarnych.  Pamiętajcie o tym, że osoby przeziębione NIE MOGĄ uczestniczyć w zajęciach, pamiętajmy o częstym i dokładnym myciu rąk lub dezynfekowaniu ich, nośmy maseczki, zachowujmy odległość, kiedy kichamy - to w łokieć oraz myślmy POZYTYWNIE i dbajmy o siebie wzajemnie. Złe i negatywne myślenie wyniszcza i zasmuca nas, nie straszmy dzieci tylko tłumaczmy im, dlaczego tak ważne jest przestrzeganie ww. zasad.  Drodzy Państwo, ten trudny czas w końcu przeminie a my zostaniemy jedynie z przeświadczeniem, że staraliśmy się, aby nie narażać siebie i innych.  W ZDROWYM CIELE ZDROWYDUCH - wysiłek fizyczny sprzyja budowaniu odporności. pozytywnemu myśleniu, wzmacnia nasze ciało i pozwoli nam przetrwać trudne chwile.

14 10, 2020

BLUZY I CZAPKI JEIENNO/ ZIMOWE

By |Categories: Aktualności|Możliwość komentowania BLUZY I CZAPKI JEIENNO/ ZIMOWE została wyłączona

Szanowni Państwo, mamy w sprzedaży czarne bluzy z kapturem tzw. kangurki oraz czapki na sezon jesienno/ zimowy w różnych kolorach z logo Sofiji.  Chętnych rodziców proszę o sms z zamówieniem.   cena bluzy 80 zł cena czapki od 25 zł do 45 zł  

13 10, 2020

BALETKI

By |Categories: Aktualności|Możliwość komentowania BALETKI została wyłączona

Szanowni Państwo,  informujemy, że mamy jeszcze dostępne baletki/połowinki w rozmiarze od 35 - rozmiar buta. Na mniejsze rozmiary można składać zamówienie (czas oczekiwania ok. 8 dni).

13 10, 2020

ZAJĘCIA 14.X

By |Categories: Aktualności|Możliwość komentowania ZAJĘCIA 14.X została wyłączona

KOCHANE SOFIJKI, informujemy, że jutrzejszy trening we wszystkich grupach odbędzie się normalnie : )  Święto Edukacji Narodowej - to nasze wspólne święto - bo bez WAS, nie było by NAS ...

29 09, 2020

AKROBATYKA – OPŁATA

By |Categories: Aktualności|Możliwość komentowania AKROBATYKA – OPŁATA została wyłączona

Szanowni Państwo, opłata za zajęcia z akrobatyki obejmuję 4 kolejne zajęcia w danym miesiącu. W tym miesiącu, wypada 5 czwartków i 5 piątków, we wszystkie z tych dni odbędą się zajęcia z akrobatyki. W związku z tym opłata za październik pozostaje bez zmian. Piąty czwartek (29.10) i piątek (30.10) miesiąca akrobatyka, która się nie odbyła (24 i 25 września) zostanie odpracowana.

28 09, 2020

Trzebnica – BALET I AKROBATYKA – wznowienie zajęć

By |Categories: Aktualności|Możliwość komentowania Trzebnica – BALET I AKROBATYKA – wznowienie zajęć została wyłączona

Szanowni Państwo, od czwartku 1 października wznowione zostaną zajęcia w LO. Grupy Akrobatyki czwartkowe i piątkowe zaczynają treningi w tym tygodniu . Balet zaczyna od przyszłego poniedziałku 5 października.  Opłata za balet i akrobatyka w październiku zostanie pomniejszona, jutro podamy kwotę do zapłaty.   Bardzo się cieszymy i nie może doczekać spotkania z uczestnikami w sali : )  

21 09, 2020

TRZEBNICA – WSTRZYMANE ZAJĘCIA- BALET I AKROBATYKA

By |Categories: Aktualności|Możliwość komentowania TRZEBNICA – WSTRZYMANE ZAJĘCIA- BALET I AKROBATYKA została wyłączona

Szanowni Państwo,  dostaliśmy informacje, że zajęcia w Trzebnicy w LO zostają wstrzymane do końca miesiąca. Szkoła przeszła na nauczanie zdalne i zamyka budynek dla wszystkich (zarówno uczniów jak i wynajmujących). Za pomocą naszej strony będziemy Państwa informować o wznowieniu zajęć oraz o propozycji odpracowania nieodbytych zajęć. W środę 30 września powinniśmy znać termin rozpoczęcia treningów. Liczymy na zrozumienie i wierzymy, że wkrótce spotkamy się na sali. Nastały takie czasy, że Wszyscy musimy  "uzbroić " się w cierpliwość i myśleć pozytywnie. 

21 09, 2020

AKROBATYKA – HIGIENA I KOMFORT

By |Categories: Aktualności|Możliwość komentowania AKROBATYKA – HIGIENA I KOMFORT została wyłączona

Szanowni Państwo,  w trosce o higienę, zdrowie i komfort ćwiczeń zarówno dla uczestników jak i trenerów bardzo prosimy aby podczas zajęć na stopach każdego dziecka były skarpety antypoślizgowe lub baletki.

21 09, 2020

OBORNICZANKI – poniedziałek, wejście do OOK

By |Categories: Aktualności|Możliwość komentowania OBORNICZANKI – poniedziałek, wejście do OOK została wyłączona

Szanowni Państwo,  prosimy aby w poniedziałek do Ośrodka Kultury wchodzić wejściem od sali widowiskowej tj. w lewo od głównego wejścia (nie tym przy sali), tam młodsze dziewczynki przebierają się na krzesełkach przy szatni i są zabierane przez panią prowadzącą do sali ćwiczeń. Prosimy o punktualność oraz Ciszę, ponieważ odbywają się tam próby teatru.