Aktualności

Strona główna/Aktualności/
16 09, 2021

OdNova – kiedy, gdzie i za ile ?

By |16.09.2021|Categories: Aktualności|Możliwość komentowania OdNova – kiedy, gdzie i za ile ? została wyłączona

       OdNova - jest to zupełnie nowa i inna forma zajęć taneczno/ruchowo/teatralnych, która została stworzona z potrzeb Waszego ciała i głowy - z Waszych pytań i pomysłów. DLA KOGO ? Dołączyć do zajęć może każda osoba, która skończyła 14 lat, kiedyś tańczyła, była tancerką lub tancerzem szkoły tańca, uprawiała inną formę ruchu bliską tańcu. Zapraszamy osoby, które marzyły w dzieciństwie o zajęciach tanecznych, osoby aktywne fizycznie i tanecznie, chcące poszukać w swoim ciele nowych zakresów, a na parkiecie współczesnych  form ruchowych. Zapraszamy także byłe lub wciąż aktywne tancerki i tancerzy.  KIEDY I GDZIE ? W każdy czwartek od 18.10 do 20.30 (STARTUJEMY W PIERWSZY CZWARTEK PAŹDZIERNIKA, 07.10) - dwie godziny tańca, aktywnych zajęć ruchowych oraz 20 minut warsztatu, czyli dyskusja - omówienie tego, nad czym pracujemy i co tańczymy. Zajęcia odbywać się będą w Obornikach Śląskich w SP nr. 2 w sali gimnastycznej  CZEGO BĘDZIECIE SIĘ UCZYĆ ? Tańca współczesnego, modern, compentorary oraz elementów tańca klasycznego i jazzu. Pracy nad własnym ciałem, " osadzenia" go w muzyce i wybranej technice tanecznej oraz ustawienia i wzmocnienia całego ciała.  CO WAM DADZĄ NASZE ZAJĘCIA ?  Poczucie lekkości i płynności tanecznej, samorealizacji, a także "przebudzenia" własnego ciała. Powrócicie do zajęć, które kiedyś były częścią Waszego życia lub o których skrycie marzyliście jako dziecko.   CHOREOGRAF  SEBASTIAN GĘBURA - "dorobek" taneczny oraz kwalifikacje Pana Sebastiana dodamy wkrótce. CENA  180 zł płatne z góry za 4 zajęcia.  Zajęcia nie odbyte przez uczestnika przepadają (nie przechodzą na kolejny miesiąc). JAK SIĘ ZAPISAĆ ? Wystarczy wysłać sms zgłoszeniowy o treści : imię i nazwisko, wiek i hasło - OdNova. W informacji zwrotnej otrzymacie nr konta oraz inne szczegóły dotyczące zajęć. Należy dokonać płatności i można przyjść na najbliższe zajęcia. JAK  SIĘ

14 09, 2021

Akrobatyka – grupa 3 piatkowa

By |14.09.2021|Categories: Aktualności|Możliwość komentowania Akrobatyka – grupa 3 piatkowa została wyłączona

Przypominam, że piątkowe zajęcia z akrobatyki odbywają się od 16.00 do 18.00.

10 09, 2021

Rodzice/opiekunowie młodszych dzieci -wchodzenie do budynku.

By |10.09.2021|Categories: Aktualności|Możliwość komentowania Rodzice/opiekunowie młodszych dzieci -wchodzenie do budynku. została wyłączona

Drodzy Rodzice/Opiekunowie,  przypominamy o tym, że Państwo nie mogą przebywać w budynku podczas zajęć. Proszę wprowadzić (młodsze) dziecko, pomóc mu się przebrać oraz dopilnować toalety i zaczekać po za budynkiem na swój Skarb :). W miarę możliwości (u bardziej samodzielnych dzieci), proszę starać się nie wchodzić do budynku. Zależy nam na tym, aby zminimalizować ryzyko ewentualnego zakażenia oraz problemu z wynajmem sali.  W budynku szkoły czy domu kultury, może przebywać tylko osoba prowadząca zajęcia oraz uczestnicy. My z chęcią pomożemy Państwa dzieciom.  Jest to zarządzenie dyrekcji obiektu i Wszyscy musimy przestrzegać obowiązujących zasad. Nie jest to nasz wymysł.  Pamiętajmy o bezpieczeństwie oraz o tym, że chcemy uniknąć ryzykownych i nie miłych zdarzeń. 

9 09, 2021

AKROBATYKA TRZEBNICA

By |09.09.2021|Categories: Aktualności|Możliwość komentowania AKROBATYKA TRZEBNICA została wyłączona

DZISIAJ 09.09 (czwartek) startują pierwsze zajęcia z akrobatyki.  Do zobaczenia w sali :)

7 09, 2021

Rozpoczęcie sezonu w Sofiji

By |07.09.2021|Categories: Aktualności|Możliwość komentowania Rozpoczęcie sezonu w Sofiji została wyłączona

Drogie Sofijki, Uczestniczki i Uczestnicy zajęć oraz Szanowni Państwo,  nowy rok szkolny 2021/2022 w Sofiji rozpoczynamy 6 września w Trzebnicy, Obornikach oraz w Miliczu, a od 7 września w Żmigrodzie (balet). Dla sekcji akrobatyki pierwsze zajęcia wypadają w czwartek 9 i piątek 10 września.                   KOCHANI,        NIECH NOWY ROK SZKOLNY W SOFIJI BĘDZIE PEŁEN SUKCESÓW, KONSTRUKTYWNEJ PRACY ORAZ MIŁYCH SPOTKAŃ. A PAŃSTWU ŻYCZYMY CIERPLIWOŚCI ORAZ WIELU RADOŚCI Z SUKCESÓW WASZYCH DZIECI!

6 09, 2021

KOSTIUM I BALETKI

By |06.09.2021|Categories: Aktualności|Możliwość komentowania KOSTIUM I BALETKI została wyłączona

BALET : Przy zapisie i w pierwszym miesiącu zajęć uczestniczka powinna mieć: leginsy i dopasowaną koszulkę oraz bawełniane skarpetki. Włosy muszą być porządnie związane w kok (tzn. nie mogą przeszkadzać dziecku podczas ćwiczeń). W poszczególnych grupach obowiązują następujące kolory i bardzo prosimy o przestrzeganie ich;  1 gr - różowy lub biały/2gr. czarny lub granat.  Baletki tylko i wyłącznie tzw. połowinki/napalcówki w kolorze ecrue - należy zamówić je u Pani prowadzącej lub wysyłając sms z rozmiarem stopy córki pod nr.601-996-355 Kostium zamawiać proszę według naszych wymagań: tzn. klasyczny, jednokolorowy, spódniczka szyfonowa z jednej warstwy, do połowy uda. 1 gr rózowy/2 gr. czarny - długość rękawa czy nogawki dowolna. Nie można uczestniczyć na zajęciach we wzorzystych (kratka, kropki, paski )  kolorowych leginsach, koszulce z falbankami, dresach czy spódniczce, sukience itp.  czy też rajstopach. My Polecamy www.studionatia.pl, tel: 506-04-14-76 - Pani Anna. AKROBATYKA : Przy zapisie i w pierwszym miesiącu zajęć uczestnicy powinni mieć: dopasowany strój sportowo oraz skarpety wyłącznie antypoślizgowe lub baletki. Włosy porządnie związane, bez biżuterii.  Od drugiego miesiąca ćwiczeń dla dziewcząt obowiązują stroje tylko i wyłącznie jednoczęściowe-gimnastyczne. Długość i kolor dowolne.

6 09, 2021

BALET TRZEBNICA – 1 GR (NAJMŁODSZA)

By |06.09.2021|Categories: Aktualności|Możliwość komentowania BALET TRZEBNICA – 1 GR (NAJMŁODSZA) została wyłączona

Szanowni Państwo,  informujemy, że w TRZEBNICY  1 grupa (najmłodsza) wchodzi na zajęcia przez nową halę gimnastyczną/szklane drzwi. Po wejściu do hali, proszę się skierować w lewo i schodami na balkon należy wejść a następnie na końcu korytarza udać się pod salę lustrzaną. 

6 09, 2021

BALET – ŻMIGROD

By |06.09.2021|Categories: Aktualności|Możliwość komentowania BALET – ŻMIGROD została wyłączona

SZANOWNI PAŃSTWO,  przypominamy, że balet Żmigrodzianek odbywać się będzie w sali lustrzanej na basenie (nie w PZS)

6 09, 2021

Zapisy na Balet i Akrobatykę na nowy rok szkolny 2021/2022

By |06.09.2021|Categories: Aktualności|Możliwość komentowania Zapisy na Balet i Akrobatykę na nowy rok szkolny 2021/2022 została wyłączona

Zapisy na nowy rok szkolny rozpoczynamy 18 sierpnia (środa)  ZAJĘCIA ROZPOCZYNAMY 6 WRZEŚNIA. Telefon, pod którym przyjmujemy zgłoszenia to ;  601-996-355 od poniedziałku do soboty od 8 do 14.00 oraz od 18.40 do 20.00 Aby zapisać dziecko na balet lub akrobatykę należy zadzwonić pod w/w numer a następnie dokonać zgłoszenia poprzez sms i uiścić opłatę za zajęcia. Wszystkie szczegóły, poznacie Państwo podczas rozmowy telefonicznej oraz na naszej stronie www. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest przeczytanie i zaakceptowanie Regulaminu Szkoły Tańca SOFIJA nazywaną dalej STS BARDZO PROSIMY ABY SPRAWDZAĆ AKTUALIZACJĘ INFORMACJI NA STRONIE. Cennik oraz zasady uczestnictwa w zajęciach STS są dokładnie opisane na naszej stronie, w razie niejasności można dopytać dzwoniąc lub wysyłając wiadomość.  JAK DOKONAĆ ZGŁOSZENIA ? Należy wysłać sms o treści; imię i nazwisko dziecka, wiek, rodzaj zajęć oraz w przypadku baletu miejscowość (w której dziecko będzie uczęszczało na nasze treningi). np. Kasia Długosz, 10 lat-  balet Trzebnica /  lub Kasia Długosz, 10 lat- akrobatyka.    

1 09, 2021

OdNova – nowa forma ruchu/tańca w SOFIJI

By |01.09.2021|Categories: Aktualności|Możliwość komentowania OdNova – nowa forma ruchu/tańca w SOFIJI została wyłączona

DROGIE SOFIJKI, wychodząc na przeciw waszym potrzebom i podpowiedzią postanowiliśmy stworzyć NOWĄ FORME RUCHU/TAŃCA. Zajęcia te, będą skierowane do byłych tancerek Sofiji, DO DZIEWCZĄT, KTÓRE JUŻ KIEDYŚ, GDZIEŚ TAŃCZYŁY, do tańczących Sofijek, które mają skończone 14 lat i są w gr. zaawansowanej. Miejsce, czas. opis oraz cena nowych zajęć podamy wkrótce. Mamy nadzieję, że nasz pomysł przypadnie Wam do gustu, serca i ciała :)  Zajęcia poprowadzi Pan Sebastian i będą się one odbywały w Obornikach Śląskich. Sprawdzajcie info na stronie (08.09) ! Rozpoczynamy w czwartek 16 września.