SZANOWNI PAŃSTWO, 

brakuje nam jeszcze kilku kart kwalifikacyjnych uczestnika obozu, proszę jak najszybciej dostarczyć. 

Przed obozem stworzymy grupę zamknięta dla Rodziców uczestniczek naszego obozu na FB i wówczas będą się Państwo sami dodawać do tej grupy. Tam przez cały obóz będziemy wrzucać zdjęcia i filmiki z naszego pobytu. 

DZIECKO MOŻE MIEĆ TYLKO JEDNĄ WALIZKĘ +bagaż podręczny +poduszeczka/jasiek+ KARIMATA podpisana. 

Wszystkie dziewczęta proszę, aby zorganizowały sobie (na zajęcia z contemporary ) luźne szerokie spodnie tzw. szarawary.

Odnośnie leków przyjmowanych stale, proszę aby były spakowane do woreczka z opisem dawkowani i dostarczone do wychowawczyni przy autokarze. Bardzo proszę Rodziców o nie wchodzenie do autokaru.

Ponad to proszę aby spakować dziecku, leki które przyjmuje przeciwzapalnie, coś na katar oraz na ból gardła, vit c (nie zakładamy przeziębień ale zapobiegawczo warto mieć). spray na komary i maść na ukąszenia. Krem z wysokim filtrem, z wygodnym do użycia  aplikatorem (proszę sprawdzić czy działa). Maseczki i środek do dezynfekcji rąk to oczywiście niezbędnik w podróży.

Dziewczęta z chorobą lokomocyjną –  proszę pamiętać o zażyciu odpowiednio wcześniej tabletek, oraz spakowaniu do torby podręcznej koszulki i spodni na przebranie (kiedy coś się wydarzy) oraz woreczków.