Szanowni Państwo, Uczestniczki i Uczestnicy naszych zajęć, 

      w związku z wprowadzeniem czerwonej strefy w całej Polsce i nowymi obostrzeniami, w niektórych grupach zostaną zmienione miejsce lub godzina zajęć. Chciałabym poinformować, że w najnowszym rozporządzeniu nie ma zakazu prowadzenia zajęć tanecznych czy sportowych. Jesteśmy w sytuacji, w której nic nie możemy zrobić, ponieważ niestety  nie mamy wpływu na odgórne decyzje, które zapadają bez NAS. Zajęcia, które się nie odbędą, niestety przepadają i nie mamy fizycznej możliwości odpracowania ich. 

   W grupach, w których prowadzimy zajęcia tak, jak dotychczas zachowamy oczywiście reżim sanitarny oraz dystans – jak dotychczas. Prosimy Rodziców i Opiekunów, aby nie wchodzili do budynku czy sali – takie mamy teraz czasy i musimy być CIERPLIWI oraz OSTROŻNI. 

Decydując się na prowadzenie zajęć mamy również na uwadze to, że codzienna rutyna oraz stacjonarne zajęcia ruchowe, które rozładowują napięcie są dla dzieci i młodzieży bardzo ważne i wpływają korzystnie na ich rozwój zarówno psychiczny jak i fizyczny. 

TRZEBNICA – BZ. – balet i akrobatyka

MILICZ- BZ.

ŻMIGRÓD – BZ – 2 grupa rozpoczyna 10 min. prędzej tzn. 15.40

OBORNIKI ŚLĄSKIE – poniedziałkowe zajęcia z OOK przeniesione będą do SP2 (tak jak w środę) przez dwa kolejne poniedziałki tzn. 26.10 oraz 02.11.

Szanowni Państwo, sprawdzajcie proszę najnowsze informacje na naszej stronie; czy i kiedy sytuacja ulegnie zmianie oraz inne bieżące sprawy.