Szanowni Państwo, Uczestniczki oraz Uczestnicy,

Bardzo prosimy Wszystkich o zastosowanie się do poniższych wytycznych :

  1.  W sprawie zajęć  proszę aby kontaktować się z nami telefonicznie lub internetowo (w sytuacjach wymagających kontaktu osobistego, proszę umówić się na rozmowę).
  2. Niektóre zajęcia zostały skrócone, aby osoba prowadząca mogła umyć czy zdezynfekować ręce.
  3. Proszę aby przychodzić na zajęcia punktualnie i bez osób towarzyszących. Zgodnie z zaleceniami Zarządcy, poczekalnie będą nieczynne. Można dziecko z młodszej grupy wprowadzić do szatni i pomóc się przebrać (nie można natomiast w niej pozostać).
  4.  Do uczestnictwa w zajęciach dopuszczone będą osoby, które nie mają żadnych objawów chorobowych. Osoba prowadząca zajęcia ma prawo zmierzyć uczestnikowi  temperaturę. W sytuacji gdy czujemy się źle lub osoba z naszego otoczenia choruje, bardzo proszę aby nie przychodzić na zajęcia.
  5. Proszę uczestników zajęć o dezynfekcję rąk przed wejściem na salę oraz o ogólne dbanie o higienę rąk. 
  6. Proszę aby wytłumaczyć/przypomnieć dziecku dlaczego należy zachować odległość wskazaną przez osobę prowadzącą zajęcia.  

SZANOWNI PAŃSTWO, W TROSCE O NASZE (WSZYSTKICH)  ZDROWIE, pilnujmy wszelkich obostrzeń i aktualnych zaleceń sanitarnych. Nie ma gorszej choroby niż strach. Dlatego apelujemy również o zdrowy rozsądek w podejściu do ” fakenewsy” i nie sprawdzonych informacji. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość a w sytuacji kiedy coś jest niezrozumiałe –  proszę pytać.