Drodzy Państwo

Aby zapisać dziecko na balet i akrobatykę, należy zadzwonić, a następnie wysłać SMS, pod numer 601-996-355, podając imię i nazwisko uczestnika, wiek  i miasto (miejscowość, w której dziecko będzie uczęszczać na zajęcia); np.: Kasia Długosz, 5 lat, Trzebnica balet/akrobatyka. Wówczas otrzymacie Państwo informacje zwrotną, potwierdzającą zapisanie dziecka na balet lub akro oraz numer konta.  Na konto należy przelać opłatę za pierwsze dwie lekcje w wysokości 80 zł. Opłata ta odliczana jest od miesięcznego abonamentu, gdy zdecydują się Państwo na dalsze uczestnictwo.

Kostiumy i baletki dla nowych dziewczynek na balecie obowiązują po 4 tygodniach od zapisania. Proszę nie kupować kostiumu i baletek przed pierwszymi zajęciami, ponieważ mamy swoje preferencje odnośnie strojów. 

Na akrobatykę- strój i baletki lub skarpetki antypoślizgowe obowiązują od pierwszych zajęć (dopasowana koszulka i leginsy lub spodenki gimnastyczne, u dziewczynek mile widziany kostium gimnastyczny). Długie włosy – koniecznie związane. Bez biżuterii. Butelka wody. 

Na pierwsze zajęcia

Rodzice nie uczestniczą w zajęciach. 

W I klasie (4-6 lat) obowiązują kolory: biały, lila, róż; jednokolorowe, gładkie leginsy i koszulka. Na stopach skarpetki, włosy upięte w kok, bez biżuterii.

II i III klasa (od 7 roku życia) obowiązują kolory czarny i granatowy, legginsy koszulka, jednokolorowe, gładkie. Na stopach skarpetki, włosy upięte w kok, bez biżuterii. Butelka wody.

 Bardzo Proszę Wszystkich Rodziców, aby zapoznali się z  REGULAMINEM STK Sofija oraz sprawdzili aktualny plan zajęć dzień przed zajęciami.