DRODZY RODZICE, 

Tancerek Szkoły Tańca Sofija,  w związku z trwającą epidemia i niemożnością prowadzenia działalności chciałabym wyjaśnić kilka kwestii dotyczących zajęć i płatności. Nie wiemy jak długo jeszcze potrwa ta sytuacja, nie wiemy też,  kiedy rozpoczną się nasze zajęcia…  Nie sądzę, że od 11 maja szkoły tańca będą mogły już zacząć swoją działalność. Myślę, że najwcześniej pozwolą nam w czerwcu lub lipcu.

W maju i czerwcu Proszę Państwa o opłacenie części opłaty stałej tzw. postojowe w kwocie 60 zł. W przypadku dwójki i trójki dzieci z jednego domu proszę dokonać płatności za jedno dziecko. Pozwoli to pokryć koszty utrzymania Szkoły, aby dzieci i młodzież mogły do nas wrócić i aby Szkoła mogła przetrwać. 

Jeżeli będzie możliwość, to postaramy się zrobić w lipcu lub sierpniu zajęcia w formie kilku godzinnych warsztatów dla wszystkich grup tańca. 

Opłata na bluzę, kostium, baletki itp,  zostaną przeznaczone na ten sprzęt, będą go mogli Państwo odebrać w bezpiecznym czasie. 

Opłata za obóz jest na osobnym koncie nieruszona i zostanie Państwu zwrócona lub wykorzystana w tym celu (w ciągu dwóch tygodni będę miała decyzje w tym temacie).

Póki trwa ta cała sytuacja zapraszam Sofijki na facebooka  magiatańca.