KOCHANE SOFIJKI ,

„W zdrowym ciele zdrowy duch”, doskonale wiecie,że my zawsze Wam mówimy, że to właśnie podczas wysiłku sportowego wytwarza się hormon szczęścia. To nie są ferie: ani od nauki – uczcie się w domu, ani od obowiązków domowych – nadrabiajcie to co odkładałyście w ostatnim czasie a możecie teraz zrobić, ani też od ĆWICZEŃ. 

ĆWICZCIE w domu, w ogrodzie, na balkonie czy też podczas spacerze. 

Zawsze zaczynamy od rozgrzewki, może być klasyczna/baletowa – to ćwiczenia,które robimy na początku zajęć, a może być jazzowa lub współczesna. Możecie ją wykonać zarówno w staniu jak i w siadzie, leżeniu czy też podporze. Potem przejdżcie do innych szybszych ćwiczeń.

Wykonujcie po pięć rund a w każdej z nich 6 ćwiczeń przez 40 sek (przerwy pomiędzy 10 sek).Przerwy pomiędzy rundami ok 2 minut, Starsze dziewczynki, jako obciążenie mogą wykorzystać butelki z wodą lub obciążniki, skaczcie dużo na skakance, wykonujcie (da się tam gdzie mało miejsca) skipy, podskoki, wyskoki,pajacyki, wymachy itp.  

Pamiętajcie o tzw. siłówce oraz stretchingu/rozciąganiu. 

Tańczcie dla bliskich nasze układy, aby ich nie zapomnieć – tylko gdy macie wystarczająco dużo miejsca. Pamiętajcie o bezpieczeństwie, podczas wykonywani różnych figur, markujcie duże skoki i nie róbcie elementów akro.

Dbajcie o siebie i ZOSTAŃCIE W DOMU. 

Bądżmy wszyscy dobrej myśli, natura jest potężna. Do zobaczenia na zajęciach .