Szanowni Państwo oto kilka informacji, które są ważne NA DZIEŃ 6 I  8 MARCA : 

6 MARCA ODBĘDZIE SIĘ PRÓBA GENERALNA – podczas tej próby rozdane zostaną kostiumy dla dziewczynek z 1, 2 i 3 grupy. 

1 grupa – zajęcia przedłużone do 16.40

2 grupa – zajęcia wydłużone do 16.50 

8 MARCA :

1 grupa – zbiórka o 16.00 w sali gim. LO (proszę przyprowadzić dziewczynki chwilę wcześniej) – uczesane i w kostiumie zabieramy TANCERKI na próbę. Kostium/kombinezon+spódniczka stercząca ubrana, baletki i gołe stopy. Fryzura to jeden kok, gładko zaczesany wysoko, beż grzywki i własnych ozdób do włosów (może być duży z wypełniacza lub malutki bez – to jest nie ważne). Makijaż to górna powieka pomalowana jasnym, brokatowym cieniem oraz błyszczyk na ustach. My mamy ozdobę i gumki na koka – takie same dla wszystkich dziewczynek. Można założyć zmarzluchom podkoszulkę. Maluszki przebierają się w tej szatni, przy gabinecie pielęgniarki i na salę wchodzę same, bez Rodziców.

2 grupa – dziewczęta przychodzą o 15.30 i o 15.40  zaczynamy rozgrzewkę. Dziewczynki mają 2/3 kostiumy, przychodzą ubrane w kostium do pierwszego układu – złoty lub srebrny kombinezon + tunika, spodnie i dodatki na wieszaku. Fryzura dla 2 gr to jeden warkocz dobierany. Makijaż: jasny świecący cień na górnej powiece, tusz na rzęsach oraz błyszczyk na ustach. Dziewczynki mogą mieć klapki lub crocssy aby swobodnie poruszać się po LO.

3 grupa to duże babki i wszystko wiedzą (tak jak na turnieju). Zbiórka od 15.00 w sali sportowej. 

Pokaz rozpoczniemy o 17.00. Sala sportowa zostanie otwarta o 16.55 dla widowni.

W sytuacji gdy coś się wydarzy ze zdrowiem, kostiumem lub inne proszę o informację sms. Pokaz trwa ok 60 min. Proszę o punktualność na zbiórce.