Szanowni Państwo oto kilka informacji, które są ważne dla Państwa :

1 grupa – zbiórka o 16.20 W OBORNICKIM OŚRODKU KULTURY – uczesane i w kostiumie zabieram dziewczynki na próbę. Kostium/kombinezon+spódniczka stercząca ubrana a druga w ręce, baletki i gołe stopy. Fryzura to jeden kok, gładko zaczesany wysoko, beż grzywki i własnych ozdób do włosów (może być duży z wypełniacza lub malutki bez – to jest nie ważne). Makijaż to górna powieka pomalowana jasnym, brokatowym cieniem oraz błyszczyk na ustach. My mamy ozdobę i gumki na koka – takie same dla wszystkich dziewczynek. Sala widowiskowa jest ciepła, nie trzeba bluzy. Można założyć zmarzluchom podkoszulkę. Maluszki przebierają się w tej szatni co zawsze i o 16.20 zabieram je na scenę.

2 grupa – dziewczęta przychodzą przed 16.00 – o 16.00 zaczynamy rozgrzewkę na scenie. Dziewczynki mają dwa kostiumy, pierwszy w którym tańczą to czarna górka i szyfonowa długa spódniczka a drugi kostium zabierają ze sobą za kulisy oraz baletki. Fryzura dla 2 gr to jeden warkocz dobierany. Makijaż: jasny świecący cień na górnej powiece, tusz na rzęsach oraz błyszczyk na ustach. Dziewczynki mogą mieć klapki lub crocssy aby swobodnie poruszać się po OBORNICKIM OŚRODKU KULTURY – 2 gr przebiera się w sali lustrzanej.

3 grupa to duże babki i wszystko wiedzą (tak jak na turnieju wszystko). Zbiórka o 15.10 sala lustrzana.

Pokaz rozpoczniemy o 17.10 (ponieważ część dziewczynek ma święto Dziadków). Sala widowiskowa zostanie otwarta o 17.00 dla widowni.

W sytuacji gdy coś się wydarzy ze zdrowiem, kostiumem lub inne proszę o informację sms. Pokaz trwa 45 min. Proszę o punktualność na zbiórce.

W razie pytań proszę o telefon jutro od 8 do 13 oraz po 19.00 lub w środę po 11.