Drodzy Państwo, wkrótce każda z sekcji zaprezentuje się przed swoimi bliskimi podczas pokazu semestralnego pt: ” Skrzydła”. Każda dziewczynka tańcząca w zespole, podczas próby generalnej otrzyma kostiumy wraz z ozdobami. Wyjątkiem są solistki, które powinny we własnym zakresie zorganizować sobie kostium do układu solowego (do omówienia na treningu). 

Próba generalna odbędzie się w miejscu pokazu !!!! 

Trzebnica 25.01 (środa) duża sala gim. 

Żmigród 23.01 (poniedziałek) ZPK scena 

Milicz i Krośnice 17.01 (wtorek) aula w zielonym liceum

Makijaż i fryzura dla gr. 1 – biały, mocno świecący cień na górnej powiece oraz błyszczyk do ust. Włosy zaplecione w warkocz dobierany, zalakierowane i bez grzywki. Można włosy posypać brokatem. Zbiórka 40 min. przed pokazem ! 

Makijaż i fryzura dla gr. 2 – błękitny, świecący cień, czarna kreska na górnej powiece, tusz do rzęs oraz błyszczyk do ust. Włosy upięty w kok hiszpański, nisko na lewym boku, gładko zalakierowane i bez grzywki. Zbiórka 70 min. przed pokazem !

Makjaż i fryzura dla gr. 3 – biały brokat na górnej powiece oraz skroni, tusz do rzęs i różowy błyszczyk do ust. Włosy upięte tak jak na ostatnim konkursie. Zbiórka 2 godz. przed pokazem !