Drodzy Państwo i kochane dziewczynki 😃 bardzo proszę, aby na nasze zajęcia wszystkie uczestniczki STK Sofija były przygotowane należycie!!!! Tzn. Tancerka musi mieć odpowiedni kostium, baletki, ocieplacze, ochraniacze i uczesanie!!!!!  

Kostium przylegający do ciała, jednolity, schludny w kolorach przypisanych dla danej grupy (1 klasa – różowy,fioletowy, biały 2 i 3 klasa – czarny lub granatowy). Nie podarty, nie fruwające koszulki i szerokie spodnie!!!!

Baletki połowinki w kolorze cielistym (bez dziur – każdy szewc za 5 zł zaszyje !!!) 

Każda tancerka 2 i 3 grupy powinna mieć ochraniacze na kolana, miękkie nakolanniki oraz w sezonie zimowym ocieplacze na nogi i plecy (getry, grube skarpety, kardigan/ bluza – nie pstrokate) 

Uczesanie !!!!!!! Nie będą mogły uczestniczyć w zajęciach dziewczynki, które mają włosy w oczach i w buzi !!!!! Jest to nie estetyczne, niehigieniczne i niebezpieczne !!!!!!! 

Proszę aby tancerki 2 i 3 grupy od 7 listopada miały skakanki (z którymi będziemy wzmacniać, rozgrzewać i rozciągać nasze ciało). 

My jako choreografki/instruktorki dbamy o Państwa skarby na sali, podczas zajęć a Was Kochani Rodzice prosimy, aby nasze tancerki były przygotowane do baletu.