Drodzy Państwo, kilka spraw organizacyjnych.

 1. Szatnia Sofijii mieści się w małej sali gimnastycznej na parterze (tam gdzie wydawałam dziewczynkom kostiumy). Dziewczynki, które nie mają kostiumów dostaną zaraz po przybyciu na salę.
 2. Wszystkie baletnice przyjezdzaja uczesane i umalowane, tak jak pisalam w poprzednim poscie.
 3. Proszę, aby kazda dziewczynka miala klapki (nie japonki) lub kroksy.
 4. Lista startowa i plan minutowy  – do pobrania w zakładce Festiwalu.
 5. GODZINY ZBIÓRKI (uczesane, umalowane i w kostiumach):
  I klasa (najmlodsza) – 13.00 – mała sala gimnastyczna (p. Basia, Katzryna i Celina) – tańczą o 13.45 – po pokazie i nagrodzeniu dziewczynki schodzą z trenerami do szatni i tam proszę je odebrać.
  II klasa – DEBIUTY – 8.20 – mała sala gimnatyczna – tańczą o 9.10, o 11.45 mają nagrodzenie, ok. 14.20 mogą dziewczynki jechać do domu lub mogą zostać do wieczora.
  III klasa – DEBIUTY – solo – zbiórka o 8.40 – start o 9.30, nagrodzenie o 11.45.
  III klasa – solo i duety – zbiórka o 9.00 – start od 9.30
  III klasa – miniformacje i formacje – zbiórka o 13.20 na obowiązkową defiladę podczas oficjalnego otwarcia Festiwalu; dziewczynki, które tańczą po przerwie obiadowej, od 15.00 powinny do swoich kategorii przebywać w hali festiwalowej.
  I i II kl. po swoim starcie/pokazie powinny byc odebrane przez rodzicow/ opiekunow.
  III kl.  zostaje do konca, poniewaz ogloszenie wynikow miniformacji i formacji odbywa sie ok 21.00 w rynku po „Belgijce”.
 6. Bardzo proszę rodzicow, ktorzy przywoza swoje skarby, aby przekazali dziewczynki Paniom instruktorkom i nie rozpraszali dzieci i Pań. Po występie skarby wracają do Was.
 7. Cudowne mamy, które zgłosily sie do pomocy przy kostiumach, proszę, aby konsultowaly sie z p. Basia, Katarzyn i Celina.
 8. Niestety w tym dniu nie będę mogła być przy dzieciach, ale będę im kibicować zza stolika sędziowskiego.