Drodzy Państwo, z największą radością chciałabym poinformować, że baletnice z STK SOFIJA podczas XX Otwartych Mistrzostw Polski Freestyle, które odbyły się 15.11.2013 w Twardogórze zdobyły 9 PUCHARÓW ! Zdobyłyśmy:

-5 złotych

– 2 srebrne

– 2 brązowe

W niedzielę 6 naszych solistek „walczyć” będzie z najlepszymi reprezentantkami Polski – trzymajmy za nie kciuki. Chciałabym poinformować Państwa, że jest to pierwszy nasz start w Mistrzostwach Polski.Startowało ponad 1000 prezentacji, a ostatnie finały rozgrywane były po 3.40 w nocy !!

Mimo, że był to nasz debiut na zawodach tej rangi, to po naszych tancerkach w ogóle nie było widać tremy. Były świetnie zorganizowane, zdyscyplinowane i znakomicie zaprezentowały się przed publicznością.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w następnych startach w niedziele.