UDAŁO SIĘ ZAMIEŚCIĆ FOTKI MAKIJAŻU na naszej stronie w poniższym poście.

Proszę po spektaklu zebrać swoje dekoracje.

W poniedziałek przed spektaklem trening bez zmian.
Przypominam o dekoracji sali w środę o 13.45 zbiórka na sali z potrzebnymi rzeczami do dekoracji. Proszę o przybycie 6 MAMUŚ I 2 TATUSIÓW : )
Zbiórka dla dzieci W DNIU spektaklu :

KOTY I MYSZY – 16.20 na sali w kostiumie (pod kostium proszę założyć dziewczynkom rajstopy ze stopkami w kolorze kostiumu i koszulkę jednokolorową, gładką) baletki, uczesane (dwa koki,bez grzywki, włosy proszę zalakierować, posypać brokatem) i umalowane + piłka. Każda dziewczynka powinna założyć bluzę sportową rozpinaną na zamek.

Arlekiny – 15.50 na sali w kostiumie, bez przyboru, uczesane ( kok na prawej stronie głowy, czapka na lewej str. – proszę opaskę przypiąć wsuwkami( bez grzywki, zalakierować i posypać brokatem ) kryzę wiążemy z tyłu na szyi, pas zakręcamy w pasie na dwa lub trzy razy oraz baletki.Proszę dziewczynkom założyć rajstopy cieliste pod leginsy . Bluza sportowa na zamek .

CYRKOWCY – 15.50 na sali w kostiumie ze swoimi skakankami, jeden kok wysoko + ozdoba do kostiumu (bez grzywki, zalakierować i posypać brokatem) umalowane, baletki. Proszę pod kostium założyć cieliste rajstopy oraz koszulkę wycięta na plecach aby nie wystawała. Bluza na zamek .

Akrobaci – 15.50 na sali w kostiumie ze swoimi skakankami, uczesane ( włosy mocno za żelowane aby sprawiały wrażenie mokrych, nisko uczesany kok hiszpański, przedziałek na lewej stronie głowy ) umalowane czarne kocie kreski na górnej powiece do 0,5 cm grubości i 0,5 cm za oko w stronę skroni, mocno wytuszowane rzęsy, czerwone usta ( nie mam fotki ) baletki. Bluza na zamek.

Elfy – 15.50 na sali w kostiumie, bez przyboru ponieważ dostaną moje wstążki, uczesane ( warkocz dobierany i czapka przypięta wsuwkami ) umalowane, baletki, cieliste rajstopy pod leginsy. Bluza na zamek.

Lalki – 15.50 na sali, w kostiumie, uczesane ( dwa koki na prawym kokarda ) umalowane, baletki, bluza na zamek .

PO SPEKTAKLU PROSZĘ ZOSTAWIĆ POSEGREGOWANE I ZŁOŻONE WSZYSTKIE KOSTIUMY I DODATKI ORAZ PRZYBORY NA SALI W JEDNYM MIEJSCU ( PRZY BRAMCE PO STRONIE SCENY ).