Myszki i Kotki – makijaż , dwa koczki na bokach , opaska z uszami, bez grzywki, włosy zalakierowane (można brokatem),pod kostium proszę dziecku ubrać koszulkę oraz rajstopy ze stopkami w kolorze kostiumy (gładkie, jednokolorowe ). Zbiórka w Auli 16.20, wcześniej baletnice przebierają się w sali muzycznej na prawo od wejścia do auli.DZIEWCZYNKI PRZYCHODZĄ BEZ PIŁEK.

Arlekiny – makijaż, kok na prawej stronie, opaska z czapką ( proszę przypiąć wsuwkami ), bez grzywki, zalakierować i posypać brokatem, kostium i baletki pod leginsy można założyć cieliste rajstopy (bez wstążek )
Wzór makijażu mogę, przesłać mms-em.
Elfy – makijaż, warkocz dobierany oraz czapka, którą proszę przepiąć wsuwkami, kostium a pod leginsy można założyć cieliste rajstopy i baletki ( bez wstążek )

Lalki – makijaż, mocno wymalowane lub doklejone rzęsy, dwa koki – na prawym kokarda, baletki.

Lalki, Arlekiny oraz Elfy przychodzą na 15.50. do auli, wcześniej dziewczynki przebierają się w sali muzycznej po prawej stronie od auli.
Kostiumy i leginsy z lacry można ręcznie przeprać w ciepłej wodzie – nie prasować.
WSZYSTKIE DZIECI NA ROZGRZEWKĘ PRZYCHODZĄ UMALOWANE, UCZESANE W KOSTIUMIE I BALETKACH ORAZ OBOWIĄZKOWO W BLUZIE ROZPINANEJ NA ZAMEK.
Po spektaklu proszę o zostawienie kostiumów w sali muzycznej na stole ( w jednym miejscu ).
DZIĘKUJĘ RODZICOM ZA ZAANGAŻOWANIE SIĘ W DEKORACJĘ SALI I LICZNE PRZYBYCIE :):):):):):):)